Nabídka činnosti firmy

Výstavba nových objektů:
 

 

dodávky a montáže halových skladových a výrobních hal na bázi ocelové konstrukce na klíč-projekt a realizace

 

 
 


dodávky a montáže typových(HARD, LLENTAB, ASTRON apod.) i atypických ocelových konstrukcí halových objektů zadaného rozměru včetně realizační dokumentace.Dodávky a montáže pomocných ocelových konstrukcí (vaznice, paždíky) pro střešní a stěnové pláště.Výměny pro světlíky, obruby světlíků, výměny pro otvory ve stěnách,  OK pro okna, vrata a dveře.

 

 
 

dodávky a montáže střešních ocelových konstrukcí na betonové skelety na bázi tenkostěnných válcovaných prvků (METSEC apod.) a trapézových nosných plechů pro střešní plášť.

 

 
 
 

dodávky a montáže opláštění stěn a střech nezateplených objektů trapézovými plechy včetně výplní otvorů (světlíky, okna, dveře vrata a pod) a prosvětlovacích prvku pomocí PVC a PC materiálů včetně realizační dokumentace.

 

 
 

dodávky a montáže zateplených stěnových plášťů skládaných na montáži:
- kazetové stěny s tepelnou izolací minerální vatou nebo trapézové stěny s distančními Z profily se stejnou tepelnou izolací.

  


 
dodávky a montáže stěn a střech ze sendvičových panelů s tepelnou izolací PUR pěnou nebo minerální vatou (HOESCH, KINGSPAN, TRIMO, METECNO, FISHER atd). včetně realizační dokumentace.
 


 
dodávky a montáže fóliových a živičných střech s nosnou konstrukcí z trapézových plechů a tep. izolací minerální vatou nebo stabilizovanými polystyrénovými deskami včetně realizační dokumentace.
 
  
Úpravy stávajících objektů: 
 

 

demontáže stávajících halových objektů, ocelových konstrukcí staveb a jejich repase s případnou montáži na novém místě včetně nového opláštění.

 

 
 

rekonstrukce a opravy stávajících střešních a stěnových opláštění halových objektů včetně výplní otvorů s použitím pokrokových materiálů a technologií včetně realizační dokumentace.

 

 

dodatečné venkovní a vnitřní zateplování hal a budov včetně realizační dokumentace.

   

(c) 2004 FAMIS spol s r.o.