O firmě

Historie:
 
Počátky firmy spadají do října roku 1993, kdy byla firma jako spol. s r.o. zapsána do Obchodního rejstříku u KS v Brně s jedním společníkem p. Řezáčem Františkem.
Do roku 1997 se firma zabývala zprostředkovatelskou činností v oblasti stavebnictví a nákupem a prodejem zboží.
Od roku 1997 byla činnost firmy rozšířena o zajišťování dodávek a montáží ocelových konstrukcí a opláštění hal a budov včetně realizační dokumentace a byla zřízena hlavní provozovna firmy v Jeseníku.
V březnu roku 2001 přistoupil do firmy druhý společník Ing. Riegel Miloslav a činnost firmy se rozšířila o provádění staveb jejich změn a odstraňování a to jak vlastními pracovníky, tak i inženýrským způsobem. V roce 2002 zavedla firma systém řízení jakosti dle ČSN ISO 9001:2001 a na základě certifikačního auditu získala v prosinci Certifikát č. SJ – 800/2002 vydaný STAVCERT Praha spol. s r.o. pro „Zajišťování dodávek a montáží opláštění hal, "budov a ocelových konstrukcí".

Současnost:
 

V současné době má firma 2 společníky, kteří jsou zároveň jednateli firmy. 
Hlavní provozovna firmy sídlí v Jeseníku, Dukelská 722/14, 790 01 Jeseník a je zde zabezpečována hlavní obchodní, ekonomická a technická činnost.
Firma má v 16 zaměstnanců a pro realizaci prací firma disponuje jak materiálnětechnickým zabezpečením pro realizaci montážních prací vlastními pracovníky i prostředky (autojeřáb, lešení, ruční a speciální nářadí),  tak pro logistiku materiálů i pracovníků (dodávkové automobily ). Tým pracovníků firmy tvoří z velké části zaměstnanci s dlouholetými zkušenostmi v realizaci ocelových konstrukcí a opláštění hal a budov. Za léta činnosti si firma si vybudovala systém ověřených dodavatelů materiálů, stavebních a projektových prací s dlouhodobě výbornou kvalitou.
V listopadu 2005 při recertifikačním auditu firma prokázala zavedení a udržování systému managementu jakosti v souladu s ČSN EN ISO 9001:2001 a v prosinci 2005 jí byl vydán certifikát SMJ-1560/2005 pro „Dodávky a montáže ocelových konstrukcí a dodávky a montáže opláštění budov“.
Prováděná činnost viz oddíl :“Nabídka činností firmy


Vedení firmy:
 
Ing, Miloslav Riegel - první jednatel a výkonný manažer firmy
František Řezáč - druhý jednatel firmy

Firemní dokumenty :
 

Firma je zapsaná v Obchodním rejstříku vedeným KS v Brně oddíl C, vložka 12193 a je držitelem těchto živnostenských oprávnění a certifikátů:  
montáž a výroba ocelových konstrukcí a technologií
obchodní živnost – koupě zboží za účelem jeho dalšího prodeje a prodej
provádění staveb, jejich změn a odstraňování
zprostředkovatelská činnost
certifikát č. SMJ 1560/2005 pro systém jakosti dle ČSN ISO 9001:2001

 

(c) 2004 FAMIS spol s r.o.